logo

Łódź 93-640, UL.Brójecka 8 Tel: +48 504 623 778
More Website Templates @ TemplateMonster.com - January 30, 2012!

Naprawy blacharskie

Kiedy na drodze zdarza się stłuczka, nie zawsze można wyjść z niej stuprocentowo cało. Czasami samochód może być porządnie poturbowany. W takim wypadku może nie obejść się bez blacharza.

Lakierowanie

Stluczka? Zqrysowany zderzak? Dobrze trafiłeś. Pomożemy nawet w najbardziej beznadziejnej sytuacji

Mechanika i Diagnostyka

Zakład PrzemysławBuda.pl to nie tylko mechanika pojazdowa, ale także blacharstwo i lakiernictwo. Zadowolenie naszych klientów to nasza domena.

Facebook Polub Nas

Warsztat samochodowy

Nasza firma

Własny pojazd daje wolność i niezależność, ale niestety, generuje także koszty. Każdy właściciel samochodu docenia znaczenie zaprzyjaźnionego warsztatu samochodowego i taniego mechanika. Łódź ma do wyboru wiele dobrych specjalistów. Tani i dobry mechanik, o którym każdy słyszał, a nikt nie zna, to każdy z naszych pracowników. Mamy doskonały sprzęt i świetnych specjalistów. Diagnostyka komputerowa umożliwia odczyt i usuwanie błędów, a także naprawianie ujawnionych usterek. Wykonujemy naprawy w pełnym zakresie od wymiany oleju, klocków, tarcz, rozrządu, sprzęgła, amortyzatorów, sprężyn, tłumika aż po remont silnika. Nasz lakiernik zadba o nienaganny wygląd karoserii.Przy większych pracach oferujemy korzystne rabaty, mamy także promocyjne ceny dla stałych klientów. Jeśli szukasz dobrego salonu samochodowego w mieście Łódź serdecznie zapraszamy.